Uniwersytet Medycznego w Białymstoku

Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna

Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Sp. z o.o.

Stomatologia UMB • Poradnia Konsultacyjna

Poradnia Konsultacyjna

Adres: ul. J. Waszyngtona 15A

Tel.: 85 74 50 949

 

W poradni udzielane są świadczenia łączące wiele dziedzin stomatologii ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii zachowawczej oraz endodoncji.

Dodatkowo konsultowani są pacjenci posiadający orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, u których nie jest możliwe leczenie w tradycyjny sposób do zabiegów w znieczuleniu ogólnym.

W poradni wykonywane są świadczenia refundowane przez NFZ w ramach kontraktu ogólnostomatologicznego oraz specjalistycznego z zakresu świadczeń ogólnostomatologicznych udzielanych w znieczulenie ogólnym dla osób niepełnosprawnych posiadającym stosowne orzeczenie.

Poradnia realizuje również szereg świadczeń pełnopłatnych, w tym leczenie pod mikroskopem, wybielanie zębów, leczenie w znieczuleniu ogólnym („w narkozie”).

Pacjentom, którzy cierpią na dentofobię lub zwyczajnie obawiają się tradycyjnego leczenia stomatologicznego dajemy możliwość wykonania zabiegu w znieczuleniu ogólnym. Przybliżona długość trwania zabiegu, jego koszty oraz wstępny plan ustalane są indywidualnie z lekarzem na wizycie konsultacyjnej. Ostateczne zakwalifikowanie do zabiegu przeprowadza lekarz anestezjolog, pod nadzorem którego przeprowadzany jest zabieg.

Zespół lekarzy:

Prof. dr hab. Anna Zalewska – specjalista stomatologii dziecięcej

dr n. med. Maria Balunowska – specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

dr n. med. Anna Klimiuk – specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

lek. dent. Katarzyna Morawska – specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

 

 

Galeria zdjęć >